Malarstwo

  • Widok:

2400,00

Akryl na płótnie 120x80cm

Akryl na płótnie 110 x 70 cm

Akryl na płótnie 80x100cm

Akryl na płótnie 90 x 120 cm

2500,00

Olej na płótnie 40x50

2500,00

Olej na płótnie 40x50cm

2024,00

olej na płótnie 40 x 50cm

Olej na płótnie 50 x 60 cm

12000,00

Akryl na płótnie 55 х 155 см

Akryl na płótnie 70 x 140 cm

4400,00

Akryl na płótnie 80 x 60 cm

1000,00

technika własna: 29,5 x 21 cm

Pastel, węgiel na papierze 90x60cm

Cena: 2 200,00zł

2900,00

Akryl na płótnie, 90 x 110 cm

5500,00

Akryl na płótnie 100 x 100 cm

1500,00

Akryl na płótnie 24 x 30 cm

Akryl na płótnie 80 x 80 cm

Sprzedany

Akryl na płótnie 130 x 90 cm

1000,00

Akwarela 30 x 40 cm

2400,00

Akryl na płótnie 100 x 80 cm

1000,00

Akwarela 30 x 40 cm

1000,00

Akwarela 30 x 45 cm

900,00

Akwarela 20 x 40 cm

1000,00

Akwarela 30 x 40 cm