Opis obrazu:
Technika:
Data powstania: 2020
Wymiary: 100x100 cm (+ rama)
Cena: 10 000,00 zł
olej, akryl na płótnie
Miejsce sygnowania: przodu podpis prawy, dolny róg, opis z tyłu obrazu
Dowiedz się więcej o dziele |
Data powstania: 2020
Wymiary: 100x100 cm (+ rama)
Cena: 10 000,00 zł
olej, akryl na płótnie
Wymiary: 41x 32x10 cm.
Sprzedana