Opis obrazu
Technika
Tytuł pracy: Wena II
Rok powstania pracy: 2020
Wymiary: 80 x 80 cm.
sygnowanie: podpis w prawym dolnym rogu oraz opis z tyłu obrazu
Cena: 3600 zł
Praca wystawiana w ramach wystawy: „Prima Vena” w Galerii Sztuki Marchand w Białymstoku, 2020 rok, ekspozycja jako dyptyk „Wena” („Wena I” i „Wena II”).
A także w ramach wystawy : „Zamiast” e-wystawa Grupy „Tworzywo 96”, Lublin 2020 rok.
Obrazy „Wena I” i „Wena II” zakupione jako dyptyk jednocześnie: - CENA 5900 ZŁ
Akryl/olej na płótnie