Opis obrazu
Technika
Tytuł pracy: Wena I
Rok powstania: 2020
Wymiary (wysokość x szerokość) 80 x 80 cm.
Miejsce i sposób sygnowania: podpis w prawym dolnym rogu oraz opis z tyłu obrazu
Cena 3600 zł
Praca wystawiana w ramach wystawy: „Prima Vena” w Galerii Sztuki Marchand w Białymstoku, 2020 rok, ekspozycja jako dyptyk „Wena” („Wena I” i „Wena II”).
A także w ramach wystawy : „Zamiast” e-wystawa Grupy „Tworzywo 96”, Lublin 2020 rok.
Akryl/olej na płótnie